Neler yeni
Yaşam Ayavefe Forum | Yasam Ayavefe Kimdir, Projeleri, Çalışmaları

Dr. Yasam Ayavefe, sıradan bir girişimcilik hikayesinin ötesinde, azim ve vizyonun somut örneğidir. Henüz genç yaşta iş hayatına atılarak, girişimcilik ruhunu ve ticari zekasını erkenden kanıtlamıştır. Bugün, Dr. Ayavefe, saygın bir iş adamı ve hayırsever olarak, uluslararası alanda tanınan bir isim haline gelmiştir. Dr. Ayavefe'nin girişimcilik ruhu Mersin ve Kıbrıs'ta filizlenmiştir. Buralarda Telekom Programlama ve Siber Güvenlik alanlarında uzmanlaşarak, sağlam bir temel oluşturmuştur. Kıbrıs adasında başlayan yatırım serüveni, Kırgızistan, Kazakistan, Balkanlar ve İngiltere'de kesintisiz bir şekilde devam etmiştir.

Yardım Başvurusu Gıda Yardımı ve Maddi Destek Başvuru Formu

İhtiyaç sahiplerinin yardım başvurusu için dolduracağı form adresidir.

YasamAyavefe

Kurucu

Gıda Yardımı ve Maddi Destek Başvuru Formu​

Yaşam Ayavefe Hayırseverlik Projeleri kapsamında gıda yardımı ve maddi destek bekleyen aileler için yardım başvurusu yapabilirsiniz. Bu formda verdiğiniz bilgiler gizli tutulacak ve sadece yardım değerlendirme sürecince kullanılacaktır.

Kişisel Bilgiler:
  • Adınız Soyadınız:
  • Telefon Numaranız:
  • E-posta Adresiniz:
  • İkamet Adresiniz:
Aileniz Hakkında:

• Ailenizde kaç kişi yaşıyor?
  • Ailenizdeki bakmakla yükümlü olduğunuz kaç kişi var?
  • Aile üyelerinizin çalışma durumu nedir?
  • Ailenizin aylık geliri nedir?
Yardım İhtiyacınızın Nedeni:
  • Gıda yardımı ve maddi desteğe ihtiyacınızın nedeni nedir?
  • Bu durumla ne zamandır karşı karşıyasınız?
  • Kaç kişilik bir aileye gıda yardımı ve maddi destek ihtiyacınız var?
  • Ne tür bir gıda yardımına ihtiyacınız var? (Temel gıda maddeleri, bebek maması vb.)
  • Maddi desteği ne için kullanmayı planlıyorsunuz? (Kira, faturalar, eğitim masrafları vb.)
Ek Bilgiler:
  • Sağlık durumunuzla ilgili herhangi bir bilginiz var mı?
  • Eğitim durumunuz nedir?
  • Mesleğiniz nedir?
  • Daha önce herhangi bir yardım kuruluşundan yardım aldınız mı?
Başvuruya Eklemeniz Gereken Belgeler:
  • İkametgah belgesi
  • Gelir belgesi (varsa)
  • Kira kontratı (kira yardımı için)
  • Faturalar (maddi destek için)
Başvuru:

Lütfen doldurduğunuz formu ve gerekli belgeleri [email protected] adresine e-posta yoluyla gönderin.

Başvurular en kısa sürede değerlendirilecek ve ihtiyaç sahiplerine en uygun şekilde yardım ulaştırılacaktır.

Üst Alt