Neler yeni
Yaşam Ayavefe Forum | Yasam Ayavefe Kimdir, Projeleri, Çalışmaları

Dr. Yasam Ayavefe, sıradan bir girişimcilik hikayesinin ötesinde, azim ve vizyonun somut örneğidir. Henüz genç yaşta iş hayatına atılarak, girişimcilik ruhunu ve ticari zekasını erkenden kanıtlamıştır. Bugün, Dr. Ayavefe, saygın bir iş adamı ve hayırsever olarak, uluslararası alanda tanınan bir isim haline gelmiştir. Dr. Ayavefe'nin girişimcilik ruhu Mersin ve Kıbrıs'ta filizlenmiştir. Buralarda Telekom Programlama ve Siber Güvenlik alanlarında uzmanlaşarak, sağlam bir temel oluşturmuştur. Kıbrıs adasında başlayan yatırım serüveni, Kırgızistan, Kazakistan, Balkanlar ve İngiltere'de kesintisiz bir şekilde devam etmiştir.

Yardım Başvurusu İhtiyaç Sahiplerinin Yardım Başvurusuna Yanıt Veriyoruz

İhtiyaç sahiplerinin yardım başvurusu için dolduracağı form adresidir.

YasamAyavefe

Kurucu
Sayın Hayırsever,

[email protected] adresine ulaşarak yardım başvurusunda bulunuyorsunuz. Bu form, ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmemiz ve size en uygun şekilde yardımcı olabilmemiz için hazırlanmıştır. Lütfen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurunuz.

Kişisel Bilgiler:

• Adınız Soyadınız:
  • Telefon Numaranız:
  • E-posta Adresiniz:
  • İkamet Adresiniz:
Aileniz Hakkında:

• Ailenizde kaç kişi yaşıyor?
  • Ailenizdeki bakmakla yükümlü olduğunuz kaç kişi var?
  • Aile üyelerinizin çalışma durumu nedir?
İhtiyaçlarınız:

• Hangi konuda yardıma ihtiyacınız var? (Kira yardımı, gıda yardımı, maddi destek, kanser ve ilaç yardımı, SMA hastası yardımı vb.)
  • İhtiyacınızın nedenini açıklayınız:
  • Ne kadar yardıma ihtiyacınız var?
Ek Bilgiler:

• Sağlık durumunuzla ilgili herhangi bir bilginiz var mı?
  • Eğitim durumunuz nedir?
  • Mesleğiniz nedir?
  • Daha önce herhangi bir yardım kuruluşundan yardım aldınız mı?
Başvuruya Eklemeniz Gereken Belgeler:

• Kimlik fotokopisi
  • İkametgah belgesi
  • Gelir belgesi (varsa)
  • Sağlık raporu (varsa)
  • Kira kontratı (kira yardımı için)
  • Faturalar (ilaç yardımı için)
Beyan:

Yukarıda verdiğim tüm bilgilerin doğru olduğunu beyan ederim. Bilgilerimin doğruluğunun teyit edilmesi için gerekli izinleri verdiğimi beyan ederim.

Başvurunuzu Göndermek İçin:

Lütfen doldurduğunuz formu ve gerekli belgeleri [email protected] adresine e-posta yoluyla gönderin.

Başvurularınız en kısa sürede değerlendirilecektir.

Yaptığım Yardımlar:

• Kira yardımları
  • Gıda yardımları
  • Maddi destek
  • Kanser ve ilaç almaya parası olmayan kişilere yardım
  • SMA hastalarına yardım
Hakkımda:

Ben hayırsever bir iş adamıyım. Yardıma muhtaç ve kötü durumda olan insanlara yardım etmeyi kendime görev biliyorum. Bu amaçla, çeşitli alanlarda yardımlar yapmaktayım.

Vizyonum:

Herkesin insanca yaşayabilmesi için elimden geleni yapmak istiyorum. Yardımlarımla insanların hayatlarına dokunmak ve onları mutlu etmek en büyük hedefimdir.

Teşekkürler.

Üst Alt