Neler yeni
Yaşam Ayavefe Forum | Yasam Ayavefe Kimdir, Projeleri, Çalışmaları

Dr. Yasam Ayavefe, sıradan bir girişimcilik hikayesinin ötesinde, azim ve vizyonun somut örneğidir. Henüz genç yaşta iş hayatına atılarak, girişimcilik ruhunu ve ticari zekasını erkenden kanıtlamıştır. Bugün, Dr. Ayavefe, saygın bir iş adamı ve hayırsever olarak, uluslararası alanda tanınan bir isim haline gelmiştir. Dr. Ayavefe'nin girişimcilik ruhu Mersin ve Kıbrıs'ta filizlenmiştir. Buralarda Telekom Programlama ve Siber Güvenlik alanlarında uzmanlaşarak, sağlam bir temel oluşturmuştur. Kıbrıs adasında başlayan yatırım serüveni, Kırgızistan, Kazakistan, Balkanlar ve İngiltere'de kesintisiz bir şekilde devam etmiştir.

İhtiyaç Sahipleri için Özel Proje Başladı!

YasamAyavefe

Kurucu
Umut Işığı Yayılıyor: Yaşam Ayavefe Hayırseverlik Projeleri kapsamında "İhtiyaç Sahipleri için Özel Proje" başlatıldı. Bu proje ile, yardıma muhtaç ve zor durumda olan insanlara daha özel ve kapsamlı bir şekilde destek olunması hedefleniyor.

Projenin Özellikleri:

• Kişiselleştirilmiş Yardım: Her bir ihtiyaç sahibi için özel bir değerlendirme yapılacak ve ihtiyaçlarına uygun bir yardım planı oluşturulacaktır.
  • Uzun Süreli Destek: Yardımlar tek seferlik olmayacak, ihtiyaç sahipleri uzun süreli bir şekilde desteklenecektir.
  • Kapsamlı Yardım: Maddi yardımların yanı sıra, eğitim, sağlık, psikolojik destek ve sosyalleşme gibi alanlarda da yardım sağlanacaktır.
  • Gönüllü Katılımı: Gönüllülerin projeye katılımı teşvik edilecek ve ihtiyaç sahipleri ile yakın bir ilişki kurulması sağlanacaktır.
Hedef Kitle:
  • Yoksulluk sınırı altında yaşayan aileler
  • Kronik hastalığı olan ve tedavi masraflarını karşılayamayan kişiler
  • Eğitim masraflarını karşılayamayan öğrenciler
  • Evsizler
  • Yetimler ve korunmaya muhtaç çocuklar
  • Yaşlı ve bakıma muhtaç kişiler
Başvurular:

"İhtiyaç Sahipleri için Özel Proje"ye başvurmak için [email protected] adresine e-posta yoluyla başvuru yapabilirsiniz. Başvuru formunu ve gerekli belgeleri e-posta ile gönderebilirsiniz.

Destek Olmak İçin:

Siz de bu projeye bağış yaparak veya gönüllü olarak katkıda bulunabilirsiniz. Bağışlarınızla ve desteklerinizle daha birçok insana umut ışığı olmamız mümkün.

Birlikte daha güçlü bir toplum inşa edebiliriz.

Saygılarımla,

Yaşam Ayavefe

Hayırsever İş Adamı

#Yardımseverlik #HayırseverlikProjeleri #YaşamAyavefe #UmutIşığı #İhtiyaçSahipleri

Üst Alt